راهکارها، محصولات و خدمات بنتک

راهکارهایی مبتنی بر نوآوری، فناوری و خلاقیت

سرويس مشاوره بنتك براي تحول ديجيتال و سازمان داده‌محور

راهكار تحول ديجيتال و سازمان داده‌محور بنتک به سازمان­ ها کمک می­ کند از داده­هاي خود براي دست‌يابي به موقعيت‌هاي برتر استفاده كنند. اين مسير تا جايي ادامه مي‌يابد كه هرگونه تصميم‌گيري در سازمان بر پايه داده‌ها باشد و هيچ داده ارزشمندي به دليل عدم وجود بينش صحيح نسبت به آن، يا عدم وجود زيرساخت مناسب، هدر نرود.

پلتفرم ویدیویی بنتک

پلتفرم ویدیویی بنتک به توسعه دهندگان این امکان را می‌دهد که بدون دغدغه‌های فنی، محتوای ویدیوی خود را به چند کیفیت و فرمت مختلف تبدیل کنند و محتوای آنها از طریق سازگاری با سرعت اینترنت و سخت افزار مورد استفاده کاربر بدون وقفه پخش شود.

پلتفرم هوشمند سازی صنعت

BonTech 4.0 یک پلتفرم اینترنت اشیا با هدف هوشمندسازی و یکپارچه​ سازی بخش​ های مختلف صنعتی است. این پلتفرم با اتصال دستگاه ​ها، ابزار و نرم​ افزارهای صنعتی موجود از یک سو و افزودن سنسورها و سخت ​افزار پیشرفته مورد نیاز از سوی دیگر، یک اکوسیستم یکپارچه هوشمند از تمام بخش​ های زنجیره تامین فراهم می ​آورد.

اینترنت اشیا – IOT

دور نیست زمانی که تمام اشیاء پیرامون ما به شبکه جهانی اینترنت متصل شوند و “اینترنت اشیاء” تحقق پیدا کند. اینترنت اشیاء Internet of Things یا به اختصار IoT مفهومی است که با آمیختن دنیای فیزیکی و دیجیتالی، انقلابی را در صنایع مختلف ایجاد کرده است. با اینترنت اشیاء فرآیندهای تجاری و صنعتی بهبود پیدا می‌کند، بهره‌وری افزایش می‌یابد، میزان هزینه‏ ها کاسته می ‏شود، ایمنی شهرها افزایش یافته و در نهایت کیفیت زندگی مردم جامعه ارتقا می‌یابد.
اینترنت اشیاء با استفاده از فناوری‏ های مختلف، بستر مناسبی برای خلق نوآوری‌های بزرگ و ارائه سرویس‏های جذاب است. هوشمندسازی منازل، شهرها، بهداشت، کشاورزی، و صنایع مختلف بخشی از دستاوردهای اینترنت اشیاء است. بنتک با تمرکز بر آخرین فناوری‏ های روز دنیا مانند پردازش ابری، هوش مصنوعی، کلان داده و بلاک چین، ارائه دهنده راهکارها و محصولات مبتنی بر اینترنت اشیاء برای افزایش سطح رفاه و آسایش زندگی شهروندان است. راهکارها و محصولات مبتنی بر اینترنت اشیاء بنتک در حوزه غیر صنعتی، اشیاء پیرامون را به خدمت گرفته و تجربه‏ خارق العاده‏ای برای شهروندان رقم می‏زند. در حوزه اینترنت اشیاء صنعتی نیز بنتک راهکارهایی برای افزایش درآمد و کاهش هزینه‏ ها ارائه کرده است.

بنتک، کارخانه فناوری

محصولات نسل ۴ شبکه مخابرات – ۴G

ارتقاء شبکه تلفن همراه به نسل چهارم (۴G) موجب بهبود کیفیت سرویس مشترکین، ارائه سرویس ‏های جدید توسط اپراتورها و کاهش هزینه‏ ها برای مشترکین و اپراتورها شده است. برای مثال می‏توان به افزایش سرعت اینترنت همراه، برقراری مکالمه صوتی با کیفیت HD، پشتیبانی از ارتباطات ماشین به ماشین (M2M) توسط NB-IoT اشاره کرد.
بنتک همزمان با انجام عملیات تحقیق و توسعه در زمینه نسل پنج شبکه های تلفن همراه (۵G)، محصولاتی برای شبکه ۴G تولید و در هسته شبکه اپراتورهای ایرانی نصب کرده است. محصولات بنتک با ارائه کارایی هم تراز با رقبا موجب شکسته شدن انحصار شرکت‏ های خارجی در بازار داخل شده و صنعت تلکام ایران را به لبه دانش در این حوزه نزدیک کرده است.

شتابدهنده محتوا – Content Accelerator

این روزها اهمیت محتوای فاخر در بستر دیجیتال بر هیچ کس پوشیده نیست و بنتک در تلاش است از طریق سرمایه گذاری بر روی ایده های ناب حوزه تولید محتوا، بخش مهمی از اکوسیستم تولید محتوای دیجیتال ایران باشد.

67923000 21 98+

شنبه تا چهارشنبه

ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۳۰

ایران

تهران – ناحیه نوآوری شریف – بلوار جواد اکبری – برج فناوری بنتک

پست الکترونیک

info@bontech.ir