راهکارها، محصولات و خدمات بنتک

راهکارهایی مبتنی بر نوآوری، فناوری و خلاقیت

پلتفرم ویدیویی بنتک

پلتفرم ویدیویی بنتک به توسعه دهندگان این امکان را می‌دهد که بدون دغدغه‌های فنی، محتوای ویدیوی خود را به چند کیفیت و فرمت مختلف تبدیل کنند و محتوای آنها از طریق سازگاری با سرعت اینترنت و سخت افزار مورد استفاده کاربر بدون وقفه پخش شود.

پلتفرم هوشمند سازی صنعت

BonTech 4.0 یک پلتفرم اینترنت اشیا با هدف هوشمندسازی و یکپارچه​ سازی بخش​ های مختلف صنعتی است. این پلتفرم با اتصال دستگاه ​ها، ابزار و نرم​ افزارهای صنعتی موجود از یک سو و افزودن سنسورها و سخت ​افزار پیشرفته مورد نیاز از سوی دیگر، یک اکوسیستم یکپارچه هوشمند از تمام بخش​ های زنجیره تامین فراهم می ​آورد.

اینترنت اشیا – IOT

بزودی اینترنت اشیا ، (IOT (internet of things ، صنایع سنتی و زندگی مردم جهان را تغییر می‌دهد. با آمیخته شدن دنیای فیزیکی و دیجیتال، اینترنت اشیا می‌تواند انقلابی را در صنایع مختلف ایجاد کند. با اینترنت اشیا شهر و خانه‌ای هوشمند خواهیم داشت، فرآیندهای تجاری بهبود پیدا می‌کنند، بهره‌وری افزایش می‌یابد، مشتریان از محصولات و خدمات بهتری بهره‌مند می‌شوند و در نهایت کیفیت زندگی مردم جامعه ارتقا می‌یابد. اینترنت اشیا بستر مناسبی است برای خلق نوآوری‌های بزرگ. بنتک برای محصولات و خدمات مبتنی اینترنت اشیا اهمیت ویژه‌ای قائل است و در همین راستا از ایده‌های خلاق و نوآورانه حوزه اینترنت اشیا حمایت می‌کند. اولویت مهم بنتک در حوزه اینترنت اشیا تولید محصولات و خدماتی است که کیفیت زندگی مردم را بهبود دهد.

کلان داده – Big Data

اغراق نیست اگر بگوییم ما در دوره انفجار اطلاعات دیجیتال قرار داریم. نکته مهم این روزها این است که چطور از این اطلاعات استفاده کنیم. بیگ دیتا به مدیران کمک می‌کند تا به فهم عمیقی از کسب و کار خود برسند و عملکرد سازمان خود را در زمینه‌های مختلف بهبود دهند. با تحلیل بیگ دیتا می‌توان مشتریان و نیازهای آنها را بهتر شناخت و استراتژی هایی را در جهت رفع نیاز مشتریان تدوین کرد. بنتک از طریق راهکارهای مبتنی بر بیگ دیتا به کسب و کارها کمک می‌کند تا مشتریان خود و نیازهای بازار را بهتر بشناسند و شرکت ها از این طریق می‌توانند وفاداری مشتریان خود را افزایش دهند، فروش خود را بیشتر کنند و محصولات و خدماتی را در راستای نیاز بازار تولید کنند.

بلاک چین – Blockchain

فناوری بلاک چین پتانسیل بالایی برای انجام کارهای شگفت انگیز دارد. برخی از کاربردهای بلاک چین یا همان زنجیره بلوکی عبارتند از: مباحث مالی و ارزهای دیجیتال، مدیریت زنجیره تامین، تمرکز زدایی، پزشکی و… . بلاک چین یکی از کانون های تمرکز تحقیق و توسعه و سرمایه گذاری بنتک است.

بنتک، کارخانه فناوری

شتابدهنده محتوا – Content Accelerator

این روزها اهمیت محتوای فاخر در بستر دیجیتال بر هیچ کس پوشیده نیست و بنتک در تلاش است از طریق سرمایه گذاری بر روی ایده های ناب حوزه تولید محتوا، بخش مهمی از اکوسیستم تولید محتوای دیجیتال ایران باشد.

محصولات نسل ۴ شبکه مخابرات – ۴G

بنتک همزمان با تحقیق و توسعه در زمینه نسل پنج شبکه های تلفن همراه در حال حاضر مشغول به ارائه خدماتی مبتنی بر نسل سوم و چهارم این شبکه ها، به اپراتورها می‌باشد.

66040209 21 98+

شنبه تا چهارشنبه

ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۳۰

ایران

تهران – خیابان آزادی – بلوار جواد اکبری – برج فناوری بنتک
کدپستی: ۱۴۵۸۸۳۴۹۷۸

تیم روابط عمومی بنتک

pr@bontech.ir